Used Δικτυακά
Φίλτρα
  • Price
    € -
  • Manufacturers
    0
    0
  • Κατηγορία
    0
    0
    0

Used Δικτυακά

Εμφάνιση:
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση ως:
CISCO used Catalyst C3548-XL, Switch, 48 portsΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 48 x 10/100 + 2 x GBICSt..
14,24€
Άνευ ΦΠΑ: 11,48€
Cisco used Catalyst 3524-24 XL, Switch, 24 portsΚύρια Χαρακτηριστικά:Form Factor: desktopSubtype: Fa..
28,48€
Άνευ ΦΠΑ: 22,97€
CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series..
44,27€
Άνευ ΦΠΑ: 35,70€
CISCO used Gigabit Interface Converter WS-G5484, 1000BASE-SX..
47,22€
Άνευ ΦΠΑ: 38,08€
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL- Half-duplex stacking using only one GBIC slot for ea..
51,65€
Άνευ ΦΠΑ: 41,65€
Cisco used Catalyst 3550-24 PWR SMI, Switch, 24 ports, PoE managedΚύρια Χαρακτηριστικά:Form Factor: ..
56,97€
Άνευ ΦΠΑ: 45,95€
CISCO used Wireless Access Point Aironet 1242AGΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Power Over Ethernet: PoEExtern..
70,83€
Άνευ ΦΠΑ: 57,12€
CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed Τεχνικά Χαρακτηριστικά:48 x 10/100 +..
82,10€
Άνευ ΦΠΑ: 66,21€
CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Subtype: Fast Ether..
82,60€
Άνευ ΦΠΑ: 66,62€
Cisco used Catalyst 3560-24 PS, Switch, 24 ports, PoE managedΚύρια Χαρακτηριστικά:Form Factor: Deskt..
82,60€
Άνευ ΦΠΑ: 66,62€
CISCO used Catalyst C3750-48PS, Switch, 48 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 48 x 10/100(P..
96,37€
Άνευ ΦΠΑ: 77,72€
INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10Gbps 10GBase-SR, 300m..
101,82€
Άνευ ΦΠΑ: 82,11€
CISCO used Catalyst 3560V2-24PS, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100 ..
106,35€
Άνευ ΦΠΑ: 85,76€
Cisco used Catalyst 3560-48 PS, Switch, 48 ports, PoE managedΚύρια Χαρακτηριστικά:Form Factor: Deskt..
119,64€
Άνευ ΦΠΑ: 96,49€
CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports Τεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 20 x 10/100/1000 + 4 ..
162,32€
Άνευ ΦΠΑ: 130,90€
Υποστήριξη Power Line
Power Line .gr © 2018.