Used Δικτυακά
Φίλτρα
  • Price
    € -
  • Manufacturers
    0
    0
  • Κατηγορία
    0
    0
    0

Used Δικτυακά

Εμφάνιση:
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση ως:
CISCO used Rack Mount Hardware 700-08209-01, 1U..
28,04€
Άνευ ΦΠΑ: 22,61€
CISCO used GLC-SX-MM SFP 1000Base-SX Transceiver ModuleΤεχνικά χαρακτηριστικά:SFP Transceiver P/N:  ..
29,51€
Άνευ ΦΠΑ: 23,80€
CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series..
44,27€
Άνευ ΦΠΑ: 35,70€
CISCO used Gigabit Interface Converter WS-G5484, 1000BASE-SX..
47,22€
Άνευ ΦΠΑ: 38,08€
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL- Half-duplex stacking using only one GBIC slot for ea..
51,65€
Άνευ ΦΠΑ: 41,65€
CISCO used Wireless Access Point Aironet 1242AGΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Power Over Ethernet: PoEExtern..
70,83€
Άνευ ΦΠΑ: 57,12€
CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed Τεχνικά Χαρακτηριστικά:48 x 10/100 +..
82,10€
Άνευ ΦΠΑ: 66,21€
INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10Gbps 10GBase-SR, 300m..
101,82€
Άνευ ΦΠΑ: 82,11€
Cisco used Catalyst 3560G-24PS, Switch, 24 ports PoE, ManagedΚύρια Χαρακτηριστικά:Subtype: Gigabit E..
262,83€
Άνευ ΦΠΑ: 211,96€
CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports Τεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 20 x 10/100/1000 + 4 ..
273,65€
Άνευ ΦΠΑ: 220,69€
CISCO used Catalyst 3750G-24TS, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100/1..
342,07€
Άνευ ΦΠΑ: 275,87€
CISCO used Catalyst 2960S FlexStack..
376,28€
Άνευ ΦΠΑ: 303,45€
CISCO used Catalyst 3560G-48PS, Switch, 48 ports, Managed Τεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 48 x 10/100/..
419,07€
Άνευ ΦΠΑ: 337,96€
Υποστήριξη Power Line
Power Line .gr © 2018.