Used Δικτυακά
Φίλτρα
  • Price
    € -
  • Κατηγορία
    0
    0
    0
    0
  • Manufacturers
    0
    0

Used Δικτυακά

Εμφάνιση:
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση ως:
CISCO used Catalyst GigaStack GBIC WS-X3500-XL- Half-duplex stacking using only one GBIC slot for ea..
14,76€
Άνευ ΦΠΑ: 11,90€
CISCO used WS-X6516-GBIC 16-Port Gigabit Ethernet Module 6500 Series..
44,27€
Άνευ ΦΠΑ: 35,70€
CISCO used Catalyst 2960-24TT, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100 + ..
56,60€
Άνευ ΦΠΑ: 45,65€
Cisco used Catalyst 3560-24 PS, Switch, 24 ports, PoE managedΚύρια Χαρακτηριστικά:Form Factor: Deskt..
56,60€
Άνευ ΦΠΑ: 45,65€
Cisco used Catalyst 3560-48 PS, Switch, 48 ports, PoE managedΚύρια Χαρακτηριστικά:Form Factor: Deskt..
65,22€
Άνευ ΦΠΑ: 52,60€
CISCO used Catalyst C3548-XL, Switch, 48 portsΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 48 x 10/100 + 2 x GBICSt..
65,22€
Άνευ ΦΠΑ: 52,60€
CISCO used Catalyst Switch WS-C3750-24PS-S, 24 ports 10/100, managedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Product T..
77,68€
Άνευ ΦΠΑ: 62,64€
CISCO used Catalyst C3750-48PS, Switch, 48 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 48 x 10/100(P..
81,16€
Άνευ ΦΠΑ: 65,45€
CISCO used Catalyst 3550-48 SMI, Switch, 48 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Subtype: Fast Ether..
82,60€
Άνευ ΦΠΑ: 66,62€
CISCO used Catalyst 2960 Plus 48TC-L, Switch, 48 ports, Managed Τεχνικά Χαρακτηριστικά:48 x 10/100 +..
90,13€
Άνευ ΦΠΑ: 72,69€
INTEL used Multi-mode Fiber SFP Dell 0R8H2F, 10Gbps 10GBase-SR, 300m..
101,82€
Άνευ ΦΠΑ: 82,11€
CISCO used Catalyst 2960G-24TC, Switch, 20 ports Τεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 20 x 10/100/1000 + 4 ..
102,58€
Άνευ ΦΠΑ: 82,73€
CISCO used Dual-Band Wireless Access Point Aironet 1260 Τεχνικά ΧαρακτηριστικάSoftwareCisco Unified ..
162,32€
Άνευ ΦΠΑ: 130,90€
CISCO used Catalyst WS-C3560G-24TS-S, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Subtype Gigabi..
165,05€
Άνευ ΦΠΑ: 133,10€
CISCO used Catalyst 3560E-24TD, Switch, 24 ports, ManagedΤεχνικά Χαρακτηριστικά:Ports: 24 x 10/100/1..
177,32€
Άνευ ΦΠΑ: 143,00€
Υποστήριξη Power Line
Power Line .gr © 2019.